Отзывы о компании "Клімат-Озон".....Інтернет магазин кліматичного обладнання
- Олена Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук.
- Комментарий продавца
- Сергій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук.
- Комментарий продавца
- Виктор Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Як будто купили в звичайному магазині. Бистро відправили бистро дійшов.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам 🤝
- Комментарий продавца
- Павло Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам звертайтесь будемо раді допомогти 🤝
- Комментарий продавца
- Іван І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук)
- Комментарий продавца
- Ирина Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам 🤝
- Комментарий продавца
- Галина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам звертайтесь будемо раді допомогти 🤝
- Комментарий продавца
- Александр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все дуже швидко - все ок
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам звертайтесь будемо раді допомогти 🤝
- Комментарий продавца
- Олена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за правильні запитання.
Дякую що вам небайдуже що ви продаєте.
Все супер підійшло.
Дуже раджу. Особливо якщо щось не на 100% розумієте їх порадам можна довіряти. Успіхів вам.- Комментарий продавца
Дякуємо Вам 🤗 Дуже приємно таке читати) Звертайтесь будемо раді допомогти
- Комментарий продавца
- Лариса П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець швидко скомплектував і відправив замовлення. Плавка хороша. Здається, працює. Монтаж простий, але я перед початком монтажу переглянула пару відео, щоб врахувати усі особливості. Феном я не користувалася. Плівка сама вирівнялася за кілька днів. Раджу)
- Володимир
Дякуємо Вам 🤗 Звертайтесь будемо раді допомогти 😉
- Володимир

