Відгуки про компанію "Клімат-Озон" Інтернет магазин послуг опалювального та кліматичного обладнання
- Вячеслав Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую,кран чудовий
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук.
- Коментар продавця
- Людмила К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення і відгук.
- Коментар продавця
- Виктория К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук.
- Коментар продавця
- Петро Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую продавцеві за неунередженість до мене .Бажаю менеджерам цього магазина плідної праці.Вважаю продавця надійним в якого ще хочется купляти .Стосовно самої переноски то все працює вже нею користуюся .
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення і відгук.
- Коментар продавця
- Сергей В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все супер
- Коментар продавця
Дякуємо Вам 🤝
- Коментар продавця
- Вячеслав Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам звертайтесь будемо раді допомогти 😉
- Коментар продавця
- Галина А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам 🤝
- Коментар продавця
- Володимир Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир
Дякуємо Вам звертайтесь будемо раді допомогти 🤝
- Володимир
- Дмитро Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Горелка зроблена якісно ( коштує своїх грошей), працює добре ( полум'я легко регулюється і досить потужно горить якщо це потрібно), до балона підключається без всяких заїдань газ ніде не травить, кейс для транспортування з плотного пластику.
- Коментар продавця
Дякую Вам велике за розвернутий відгук) Самому захотілося придбати такий пальник 👍😊🤝 Звертайтесь ми завжди раді Вам
- Коментар продавця
- СергейУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо Вам 🤝
- Коментар продавця

